jaunumi
pasākumi
par klubu
galerijas
sarunas
draugi
kontakti
Slēpošana
trases
pasākumi
laika prognoze
Seriāls Taciņas
nolikums
kalendārs
rezultāti
Sikspārņu nakts
nolikums
rezultāti
Kuldīgas novada Čempionāts un Gaida Šūpulnieka piemiņas sacensības
nolikums
rezultāti
vecais WWW

Seriāla TACIŅAS sacensību kalendārs 2019
1. kārta 3. aprīlī 16ºº-18³º Kuldīga, Zane Inovska 29784871

2. kārta 10. aprīlī 16ºº-18³º Mežvalde, Jānis Pētersons 26425446

3. kārta 17. aprīlī 16ºº-18³º Sudrabkalni(Snēpeles apkārtne), Māris Otaņķis 29110648

4. kārta 24. aprīlī 16ºº-18³º Aizpute, Misiņkalns (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Līga Virbule 29458423

5. kārta 1. maijā 16ºº-18³º Īvande Retro-O „Taciņām 20“, Jānis Pommers 29224453

6. kārta 8. maijā 16ºº-18³º Mordangas ezeri, Zilonis (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), Ingus Pētersons 29324623

7. kārta 20. maijā (pirmdiena) (Pasaules orientēšanās diena) 16ºº-18³º Mordanga (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

8. kārta 29. maijā 16ºº-18³º Keramika/Lapsas, Jānis Turks 27075808

9. kārta 3. jūnijā (pirmdiena) 16ºº-18³º Vēžezers (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

10. kārta 12. jūnijā 16ºº-18³º Kuldīga, Inta Abersone 26044678

11. kārta 18. jūnijā (otrdiena) 16ºº-18³º Kazdanga (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Rainers Meiers 29740918

12. kārta 26. jūnijā 16ºº-18³º Skrunda - Stalmaņi, Kristaps Bērziņš 26083176

13. kārta 17. jūlijā 16ºº-18³º Kuldīga, Pārventa, Aiva Baumane 26979623

14. kārta 31. jūlijā 16ºº-18³º Jūrkalne, Arvīds Teteris 29986696

15. kārta 6. augustā (otrdiena) 16ºº-18³º Kalvene (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Jānis Bethers 29199411

16. kārta 21. augustā 16ºº-18³º Skrunda - Mučukalns, Kristaps Ansons 27754073

17. kārta 28. augustā 16ºº-18³º Struņķukrogs, Jānis Pommers 29224453

18. kārta 4. septembrī 16ºº-18ºº Lejastiezumi (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), Juris Šteinbergs 29458413

19. kārta 18. septembrīī 16ºº-18ºº Alsungas centrs, Juris Lipsnis 26151541

20. kārta 25. septembrī 19³º-20³º (tumsā!) Snēpeles centrs, Odeta Turka 29539291


Norises vietas un rīkotāji var tikt mainīti. Sekojiet informācijai!
 
nākamie pasākumi:
- "Taciņas" - Aizpute (Misiņkalns)
01.05.- "Taciņas" - Īvande
08.05.- "Taciņas" - Zilonis (Mordanga)
20.05.- "Taciņas" - Mordanga
Apsveikumus gaida:
25.04.- Līga Virbule - dz. d.
25.04.- Māris Sokolovskis - dz. d.
29.04.- Valda Māra Zeberliņa - dz. d.
klubu  atbalsta:
www.kuldiga.lv
www.mammadaba.lv
www.laivo.lv
statistika:

sākot no 28.03.2012:
free counters